35 yıllık köklü Aile Şirketimizin, kalite ve güven odaklı bakış açısıyla 1997 yılında 100 yatak kapasiteli “Özel Aydınlıkevler Kız Öğrenci Yurdu Çember Sokak Şubesi” ile hizmet yolculuğuna başlamış bulunmaktayız. Verilen kaliteli yurt hizmetlerimize, öğrencilerimizin ve velilerimizin göstermiş olduğu yoğun talepleri karşılayabilmek adına Aydınlıkevler Öğrenci Yurtları olarak;


- 1999 yılında 2. şubemiz olan “Özel Aydınlıkevler Kız Öğrenci Yurdu Arama Sokak Şubesi”,
- 2001 yılında 3. Şubemiz olan “Özel Aydınlıkevler Kız Öğrenci Yurdu Bahçeli-Emek Şubesi”,  
- 2005 yılında 4. Şubemiz olan “Özel Aydınlıkevler Kız Öğrenci Yurdu Bahçeli-Emek Serpil Şubesi”,  
- 2008 yılında 5. şubemiz olan “Özel Aydınlıkevler Kız Öğrenci Yurdu Bahçeli-Emek Leman Şubesi” kız öğrencilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Erkek öğrencilerimize de hizmet verebilmek adına 2017 yılında 6. şubemiz olan “Özel Aydınlıkevler Erkek Öğrenci Yurdu Bahçelievler Erdemler Şubesi” ile yeni bir adım atmış bulunmaktayız. Kurumumuz ismini Ankara’nın en eski ve nezih semtlerinden birisi olan Aydınlıkevler’den almıştır. 
Yaklaşık 20 yıllık tecrübemiz doğrultusunda oluşturduğumuz profesyonel kadromuzla, siz değerli misafirlerimizi ev sıcaklığında ağırlamanın mutluluğunu yaşayan Aydınlıkevler Öğrenci Yurtları, daima daha iyiye anlayışıyla hizmet vermektedir.
RESİM GALERİSİ


Yukarı Git
Arama: Ara